Bambus3
Administrator
![Administrator Administrator](http://img175.imageshack.us/img175/4357/adminz.png)
Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 634
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 7 razy Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: WrocłaW Płeć:
|
Wysłany: Wto 17:17, 09 Mar 2010 Temat postu: |
|
|
Ule są bardzo opłacalne, ale tylko na jakiś czas...
Wimpsy dużo za miodek dają, a to się na prawdę opyla.
Jeżeli chodzi o koszt produkcji, to każdy miodek się opłaca, bo wystarcza jeden słonecznik/bławatka i już mamy miodek...
Co do kosztu wybudowania pasieki, to zwróci się on po krótkim czasie sprzedawanie towaru wimpsom, podobnie jak majonez.
Jeżeli chcesz zarabiać pieniądze, to stawiaj ul.
Jeśli natomiast chcesz zarabiać dużo punktów, to stawiaj serownie
Najbardziej ul się opłaca, gdy mamy KP, wtedy karmimy po prostu nasze pszczółki i po 24 godzinkach mamy
Lepsza jednak była by majonezarnia, lub serownia....
Pozdrawiam, Bambus3
Post został pochwalony 0 razy
|
|